ساخت مخازن فولادی

ساخت مخازن فولادی

در این مقاله؛ باموضوع ساخت مخازن و مخزن فولادی می پردازیم با شرکت زوبین همراه باشید.

ابتدا نیازهای ذخیره سازی خود را تعیین کنید تا تصمیم بگیرید کدام ماده برای مخازن ذخیره سازی شما مناسب است.

ساخت مخازن ذخیره سازی با فولاد ضد زنگ

اندازه بازار جهانی فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل در سال 2019 111.4 میلیارد دلار ارزش گذاری شد و پیش بینی می شود که شاهد CAGR 6.3 درصدی از نظر درآمد از سال 2020 تا 2027 باشد. یکی از کاربردهای آن برای ساخت مخازن است. مخازن استنلس استیل در صنایع متعددی از جمله تولید، ساخت و ساز، داروسازی و غیره استفاده می شود.

کاربرد این مخزن در صنعت به صنعت و همچنین نوع استفاده متفاوت است. با این حال، انواعی که در آنها موجود است و اقداماتی که برای ساخت آنها باید دنبال شود یکسان است. بخوان تا بیشتر بدانی!

مخازن ذخیره سازی ضد زنگ در انواع مختلف موجود است. تغییرات اصلی آن شامل موارد زیر است.

مخزن فولادی مستطیلی

مخازن فولادی مستطیلی از صفحات فولادی تشکیل شده اند. عرض این صفحات فولادی بسته به کاربرد و موادی که برای حمل استفاده می شود می تواند بین ۱.۲۰ تا ۱.۳۰ متر باشد. ضخامت هر یک از این صفحات نباید کمتر از ۶ میلی متر باشد تا محکم و بادوام باشد. اینها رایج ترین انواع مخازن مورد استفاده هستند.

مخزن فولادی مدور

مخزن فولادی ضد زنگ که از بیرون مرتفع است و دایره ای است به یک مخزن فولادی مدور مرتفع معروف است. این نوع مخزن عمدتاً برای ذخیره گالن های بزرگ مایعات در صورت نیاز و در صنایع مختلف استفاده می شود.

مخزن فولادی فشرده

مخزن فولادی فشرده نوعی مخزن است که بیشتر در صنعت ساختمان استفاده می شود. نصب، برچیدن و همچنین نصب مجدد آن بسیار آسان است. در کنار آن، امکان سنجی ارائه شده در حین حمل و نقل یکی از مزایای اصلی آن است.

نکاتی برای ساخت مخازن فولادی ضد زنگ

فرآیند نصب مخزن فولادی بسیار مشکل است. قوانین زیادی وجود دارد که باید رعایت شود. اما، برخی از پیش نیازها باید به طور کامل رعایت شود. فهرست این قوانین عبارتند از:

مخازن استنلس استیل یکی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در انواع صنایع می باشد. از این رو، اطمینان در مورد ایمن بودن استفاده از آن بسیار مهم است. در کنار آن، دقت کاربرد آن نیز باید در هنگام ساخت آن بررسی شود. این مخازن به منظور پشتیبانی هستند، بنابراین سهولت استفاده از آن یک منطقه مهم برای بررسی است.

زمان مورد نیاز برای ساخت مخازن فولادی

مخازن استنلس استیل تجهیزاتی هستند که سرمایه گذاری بادوام شرکت ها محسوب می شوند. از این رو، هنگامی که این مخازن ساخته می شوند، عجله نکردن در کل فرآیند ضروری است. دادن زمان لازم برای ساخت به آن مهم است زیرا امنیت آن بستگی به نحوه ساخت آن دارد.

طراحی و ساخت مخازن فولادی

سازنده مخازن فولادی

بهترین سازنده مخازن فولادی

کارخانه تولید مخازن فولادی

نصب مخازن فولادی

ساخت مخزن فولادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *