شرکت زوبین نصب سپاهان (سهامی خاص)

سرفصل خدمات شرکت زوبین نصب سپاهان / شرکت زوبین نصب سپاهان در سال 1378 با هدف ارایه خدمات فنی و مهندسی و ساخت و نصب انواع سازه های فلزی سبک و سنگین برای صنایع نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی ثبت گردید.

این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده، همچنین امکانات کارگاهی و ماشین آلات مورد نیاز، توانایی آن را داد تا در قالب قرارداهای EPC, PC و Contract  بصورت تخصصی امور طراحی ، ساخت و نصب سازه های فلزی سبک و سنگین را انجام دهد.

عمده فعالیتهای شرکت ZUBINCO  به شرح زیر دسته بندی می شود:

  • ساخت کمپ های اداری و کارگاهی و مدیریتی جهت استقرار پرسنل و شروع پروژه.
  • طراحی ، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی سبک و سنگین
  • طراحی و ساخت و نصب پوششهای سقف و دیوار سوله ها و انواع کلدینگ
  • طراحی ، ساخت و نصب انواع مخازن استوانه ای و کروی صنایع نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی
  • اجرای PIPING پروژه های صنایع نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی
  • اجرای عایقکاری سرد و گرم تجهیزات صنایع نفت ، گاز، پالایش ، پتروشیمی ، سیمان و فولاد.
  • اجرای تصفیه خانه های صنعتی آب و فاضلاب.

تجهیز کارگاه:

تجهیز صحیح کارگاه یکی از مهم‌ترین مسائل در پیشرفت و کیفیت اجرای پروژه است. به طوری که اگر طرح مناسب و برنامه‌ریزی مدون این بخش به درستی انجام پذیرد، عملیات اجرایی بسیار سریع‌تر و بهتر جلو خواهد رفت.

طراحی و ساخت سازه های فلزی نفت، گاز، پتروشیمی ، سیمان و فولاد:

شرکت ZUBINCO  به منظور توسعه فعالیت های تولیدی خود و همچنین در راستای تولید انواع سازه ها و تجهیزات فلزی سبک و سنگین صنایع نیروگاهی ،نفت ،گاز،پتروشیمی،فولاد و سایر صنایع مشابه اقدام به تاسیس واحد مهندسی جهت طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی جوشی و پیچ مهره ای نموده است.

این شرکت تا کنون موفق به ساخت بخشی از سازه های فلزی موردنیاز صنایع کشور از جمله شرکتهای پالایشگاهی، پتروشیمی ، صنایع فولادسازی ، صنایع سیمان و  پتروشیمی ها شده است.

طراحی و ساخت و نصب پوششهای سقف و دیوار سوله ها و انواع کلدینگ:

طراحی ، ساخت و نصب پوشش های سقف و دیوار سوله های صنعتی با بهره گیری از امکانات پیشرفته نرم افزاری و ابزارهای پیشرفته و به روز .

مخازن ذخیره سازی (مخازن کروی و استوانه ای ):

یکی از مهمترین مسائل در زمینه صنایع استخراج و پالایش نفت و مشتقات آن ذخیره سازی این مواد پس از خالص سازی و آماده برای مصرف می باشد . موادی که خوراک بسیاری از پالایشگاه ها و پتروشیمی ها را تامین می کنند پس از تولید بلافاصله مورد استفاده قرار نمی گیرند. ذخیره درست و بی خطر این مواد یکی از مهمترین موارد صنایع نفت و پتروشیمی و پالایشگاه می باشد.

واحدهای نفت و گاز برای نگهداری نفت خام و گاز و نیز انبار کردن فرآورده های نفتی گوناگون, نیاز به تعداد بسیاری مخزن دارند. تعداد این مخازن به عواملی چند ، همچون دوری و نزدیکی واحد به منابع تامین کننده نفت خام ، تعداد و ظرفیت واحدهای پالایش ، تنوع فرآورده های تولیدی و سرانجام چگونگی انتقال و پخش فرآورده ها بستگی دارد.

در صنایع شیمیایی، مواد ارزشمند، مانند بنزین یا گاز مایع طی فرایندهای مختلفی از مواد شیمیایی خام مانند نفت خام جدا می‌شود و یا از آنها بوجود می‌آید. چند راه برای انتقال مواد خام از منابع تامین‌كننده به واحد فرایندی وجود دارد كه بر حسب مورد و شرایط از یكی از آنها مانند خطوط انتقال و یا تانكر استفاده میشود. همچنین محصولات تولیدی نیز به روشهای مختلف به بازار داخلی و یا خارجی عرضه می شود.

به دلایل زیادی از جمله یكسان كردن كیفیت محصول، اندازه گیری حجم محصول جهت فروش، امكان بارگیری و انتقال به تانكر و یا كشتی در حداقل زمان ممكن و … سبب می شود تا مواد محصول را بعد از تولید در مخازن یا تانكهای مناسب ذخیره نمایند. از اصطلاح تانك برای ظروف ذخیره سازی بزرگ و با كاربرد جابجا كردن، ذخیره سازی، اندازه گیری و حمل و نقل مایعات استفاده می‌گردد.

اجرای PIPING  پروژه های صنایع نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی:

از جمله خدمات ذوبین نصب سپاهان می توان به اجرای پایپینگ صنعتی تجهیزات صنایع پالایشگاهی ، پایپینگ صنعتی نفت و گاز ، پتروشیمی از قبیل ابزار دقیق ، پایپینگ ، لوله و اتصالات ، شیرآلات ، اتصالات فشار قوی ، کربن استیل و استنلس استیل اشاره نمود.

عایق کاری صنایع نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی:

اجرای عایق کاری سرد و گرم پایپینگ ، مخازن و تجهیزات صنایع نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

اجرای تصفیه خانه آب صنعتی:

طراحی ، تولید ، ساخت و بهره برداری از طرح های تصفیه خانه آب صنعتی

استفاده از پیش تصفیه نظیر ته نشینی ، فیلتراسیون (صافی های چندلایه) ، اولترافیلتراسیون (UF) ، سختی زدایی و سیستمRO با توجه به کیفیت آب خام پیش از سیستم تبادل یونی به منظور حفظ عملکرد تولید آب دمین.

ارائه بهترین چیدمان فیلترهای غشایی بر اساس فضای تصفیه خانه با مقیاس های مختلف

تهیه و ارائه کتاب محاسبات برای تمامی اجزای تصفیه خانه توسط گروه مهندسی مجرب و حرفه ای.

گارانتی و تضمین کیفیت آب خروجی منطبق با استاندارد های مرتبط بر اساس کیفیت آب خام.

تأمین انواع آب صنعتی از قبیل آب دمین، شرب، سرویس، برج های خنک کننده، بویلر و … برای تمامی نیازهای کارفرمایان محترم.

طراحی و ارائه طرح ها و مدل های سه بعدی و بررسی شبکه توزیع طرح به همراه تمام جزییات.

تأمین تجهیزات با بالاترین کیفیت از تولیدکنندگان نام آشنا و همچنین بهره برداری بلند مدت