درباره ی ما

شرکت زوبین نصب سپاهان (سهامی خاص)

شرکت زوبین نصب سپاهان (زوبینکو) در سال 1378 با هدف ارایه خدمات فنی و مهندسی ، ساخت و نصب انواع سازه های صنعتی سبک و سنگین برای صنایع نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی ثبت گردید.
این شرکت با 23 سال سابقه اجرایی و همچنین در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده، امکانات کارگاهی و ماشین آلات مورد نیاز، توانایی آن را داد تا در قالب قرارداهای EPC, PC و Contract بصورت تخصصی امور طراحی ، ساخت و نصب سازه های فلزی سبک و سنگین را انجام دهد.
عمده فعالیتهای شرکت ZUBINCO به شرح زیر دسته بندی می شود:
1- ساخت کمپ های اداری و کارگاهی و مدیریتی جهت استقرار پرسنل و شروع پروژه
2- طراحی ، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی سبک و سنگین ( پایپینگ و نصب انواع سازه )
3- طراحی و ساخت و نصب پوششهای سقف و دیوار سوله ها و انواع کلدینگ
4- طراحی ، ساخت و نصب انواع مخازن استوانه ای و کروی صنایع نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی
5- اجرای پایپینگ پروژه های صنایع نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی ، سیمان و فولاد
6- اجرای عایقکاری سرد و گرم تجهیزات صنایع نفت ، گاز، پالایش ، پتروشیمی ، سیمان و فولاد
7- اجرای تصفیه خانه های صنعتی آب و فاضلاب

تجهیز کارگاه

تجهیز صحیح کارگاه یکی از مهم‌ترین مسائل در پیشرفت و کیفیت اجرای پروژه است. به طوری که اگر طرح مناسب و برنامه‌ریزی مدون این بخش به درستی انجام پذیرد، عملیات اجرایی بسیار سریع‌تر و بهتر جلو خواهد رفت.
در حالت کلی تجهیز کارگاه‌ یکی از موارد مهم در پروژه‌ها است. به عنوان نمونه وجود دفاتر کار مدیران و کارشناسان ، اتاق جلسات و حتی سازه‌های موقتی که پرسنل بتوانند در آن استراحت کنند امری الزامی است. چرا که شاید تا پایان پروژه نیاز باشد تا مدیران پروژه ، کارشناسان و کارگران در محل پروژه حضور داشته باشند.
بدیهی است که تجهیز کارگاه شامل دو بخش ثابت و مستمر است. در بخش ثابت، اتاق‌ها، محل‌های استقرار، دفاتر، آزمایشگاه و غیره ساخته شده و بخش مستمر به تامین غذا، لباس، پرداخت اجاره و پول آب و برق

طراحی و ساخت و نصب پوششهای سقف و دیوار سوله ها و انواع کلدینگ: طراحی ، ساخت و نصب پوشش های سقف و دیوار سوله های صنعتی با بهره گیری از امکانات پیشرفته نرم افزاری و ابزارهای پیشرفته و به روز .

شرکت ذوبینکو

مخازن ذخیره سازی (مخازن استوانه ای و کروی )

یکی از مهمترین مسائل در زمینه صنایع استخراج و پالایش نفت و مشتقات آن ذخیره سازی این مواد پس از خالص سازی و آماده برای مصرف می باشد . موادی که خوراک بسیاری از پالایشگاه ها و پتروشیمی ها را تامین می کنند پس از تولید بلافاصله مورد استفاده قرار نمی گیرند. ذخیره درست و بی خطر این مواد یکی از مهمترین موارد صنایع نفت و پتروشیمی و پالایشگاه می باشد.
واحدهای نفت و گاز برای نگهداری نفت خام و گاز و نیز انبار کردن فرآورده های نفتی گوناگون, نیاز به تعداد بسیاری مخزن دارند. تعداد این مخازن به عواملی چند ، همچون دوری و نزدیکی واحد به منابع تامین کننده نفت خام ، تعداد و ظرفیت واحدهای پالایش ، تنوع فرآورده های تولیدی و سرانجام چگونگی انتقال و پخش فرآورده ها بستگی دارد.
در صنایع شیمیایی، مواد ارزشمند، مانند بنزین یا گاز مایع طی فرایندهای مختلفی از مواد شیمیایی خام مانند نفت خام جدا می‌شود و یا از آنها بوجود می‌آید. چند راه برای انتقال مواد خام از منابع تامین‌كننده به واحد فرایندی وجود دارد كه بر حسب مورد و شرایط از یكی از آنها مانند خطوط انتقال و یا تانكر استفاده میشود. همچنین محصولات تولیدی نیز به روشهای مختلف به بازار داخلی و یا خارجی عرضه می شود.
به دلایل زیادی از جمله یكسان كردن كیفیت محصول، اندازه گیری حجم محصول جهت فروش، امكان بارگیری و انتقال به تانكر و یا كشتی در حداقل زمان ممكن و … سبب می شود تا مواد محصول را بعد از تولید در مخازن یا تانكهای مناسب ذخیره نمایند. از اصطلاح تانك برای ظروف ذخیره سازی بزرگ و با كاربرد جابجا كردن، ذخیره سازی، اندازه گیری و حمل و نقل مایعات استفاده می‌گردد.
به عبارت دیگر مخازن چند وظیفه اصلی به عهده دارند:
1- ذخیره مواد اولیه و خوراك واحدها
2- ذخیره مواد واسطه، كه در فرایند تولید می شود
3- ذخیره فرآورده‌ها
4- ذخیره مواد برای بارگیری و پخش
5- همسان نمودن كیفیت محصول
6- معیاری جهت اندازه گیری حجم خوراك و محصول تولید شده

مخازن کروی

مخازن کروی در قالب مخازن تحت فشار ASME به منظور ذخیره‌سازی مایعات و گازها در بسیاری از صنایع از جمله صنایع میان‌دستی، پایین‌دستی، پتروشیمی، صنایع شیمیایی، پالایشگاه‌ها و غیره استفاده می‌شود. این مخازن می‌توانند محصولات زیادی مانند آمونیاک خشک، گاز مایع، NGL، بنزین، نفتا، بوتادین، اتیلن، هیدروژن، اکسیژن، ازت، آرگون، LNG، بیوگاز و گاز فاضلاب را ذخیره نماید.

لوله های گاز و پتروشیمی

اجرای پایپینگ پروژه های صنایع نفت ، گاز، پالایش ، پتروشیمی ، سیمان و فولاد

پایپینگ صنعتی تجهیزات صنایع پالایشگاهی ، پایپینگ صنعتی نفت و گاز ، پتروشیمی از قبیل ابزار دقیق ، پایپینگ ، لوله و اتصالات ، شیرآلات ، اتصالات فشار قوی ، کربن استیل و استنلس استیل.

شرکت ذوبینکو با به کارگیری کادر فنی و پرسنل متخصص و با تجربه و دارا بودن ماشین آلات صنعتی پیشرفته در زمینه های نصب پروژه های پایپینگ صنعتی، تست، پیش راه اندازی و راه اندازی تجهیزات و سازه های صنعتی به ویژه نصب پروژه های پایپینگ صنعتی صنایع پتروشیمی، توانایی انجام و تحویل به موقع و با کیفیت پروژه های نصب و راه اندازی پروژه های پایپینگ صنعتی را دارا بوده و پروژه های بسیاری را در این حوزه به اتمام رسانده است.

اجرای تصفیه خانه آب صنعتی

طراحی ، تولید ، ساخت و بهره برداری از طرح های تصفیه خانه آب صنعتی برای صنایع مختلف
ارائه بهترین چیدمان فیلترهای غشایی بر اساس فضای تصفیه خانه با مقیاس های مختلف
تهیه و ارائه کتاب محاسبات برای تمامی اجزای تصفیه خانه توسط گروه مهندسی مجرب و حرفه ای.
گارانتی و تضمین کیفیت آب خروجی منطبق با استاندارد های مرتبط بر اساس کیفیت آب خام.
تأمین انواع آب صنعتی از قبیل آب دمین، شرب، سرویس، برج های خنک کننده، بویلر و … برای تمامی نیازهای کارفرمایان محترم.
طراحی و ارائه طرح ها و مدل های سه بعدی و بررسی شبکه توزیع طرح به همراه تمام جزییات.
تأمین تجهیزات با بالاترین کیفیت از تولیدکنندگان نام آشنا و همچنین بهره برداری بلند مدت