ورق ذوزنقه

ورق ذوزنقه

 

ورق ذوزنقه

مشخصه ورق ذوزنقه

ورق ذوزنقه مشخصه‌هایی دارد که آن را برای خرید با ارزش‌تر نموده است و از جمله مهم‌ترین مشخصه‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

ضخامت ورق ذوزنقه طبق خواست مشتری بین ۰٫۴ و ۰٫۶ میلی‌متر متغیر خواهد بود و افزایش ضخامت سبب افزایش مقاومت آن نیز خواهد شد.

این نوع ورق دارای مقاومت بالایی بوده که جهت پوشش سقف های شیبدار، حصار کشی، سوله سازی، بتن ریزی سقف ساختمان و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. ورق ذوزنقه گالوانیزه دارای فرمینگ خاصی است که با کمک دستگاه های خاص آن را به این شکل در می آورند.

برای طول ورق می‌توانید اندازه خاص خود را ارائه نمایید.

این محصول را هم می توانید به صورت رنگی و یا ساده خریداری کنید. اگر برای سقف منزل خود این نوع ورق را انتخاب کرده اید به شما پیشنهاد می کنیم که از نوع رنگی آن را خریداری کنید زیرا ورق‌های رنگی شکل و ظاهر زیباتری نسبت به دیگر ورق‌ها دارند که به نمای ساختمان شما جلوه‌ی ویژه‌ای می‌بخشند.

به دلیل ماهیت کاربرد این ورق، از جمله پوشش سقف که همواره در تماس مستقیم با برف، باران و رطوبت قرار دارد، ورق استفاده شده باید دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی باشد. یکی از دلایل مقاومت بالای آن، استفاده از ورق گالوانیزه در تولید آن است.

از همین رو در تولید آن از ورق های گالوانیزه رنگی و ساده استفاده می شود.

توجه داشته باشید که با نورد ورق به صورت ذوزنقه از عرض آن کاسته خواهد شد و برای مثال برای یک ورق گالوانیزه ۹۵ سانتی متری در اثر ذوزنقه ای کردن عرض آن حدود ۸۴ سانتی‌متر خواهد شد.

ورق ذوزنقه بر روی کار باید حتما هم‌پوشانی داشته باشند و قرار گرفتن ورق‌های ذوزنقه در داخل یکدیگر سبب خواهد شد که ورق های ذوزنقه امکان جابجایی و یا تغییر مکان نداشته باشند و عرض مفید ورق ذوزنقه کمتر خواهد شد و به همین دلیل باید بیشتر از متراژ اقدام به خرید ورق ذوزنقه برای سقف نمایید.

ورق ذوزنقه سقف

از جمله کاربردهای این ورق ذوزنقه می‌توان به استفاده از آن در سوله صنعتی و سقف شیروانی اشاره نمود. علاوه بر این، به عنوان حصار ساختمان نیز استفاده می‌شوند. قیمت هر متر مربع از ورق ذوزنقه سقف با توجه به نوع و جنس آن متفاوت خواهد بود.

قیمت ورق ذوزنقه سقفی

معمولا قیمت ورق ذوزنقه سقفی با محصولاتی مانند شادولاین و ورق کرکره سینوسی یکسان است. علاوه بر این، نوع رنگی که برای این محصول به کار رفته است نیز در قیمت آن موثر خواهد بود قبل از هر اقدامی باید دقت کنید قبل از خرید ورق ذوزنقه گالوانیزه با یک کارشناس مجرب مشورت کنید و دقت نمایید که رنگ ورق کاملاً یکدست و بدون خوردگی باشد.

برای دریافت مشاوره و همچنین ثبت سفارش ، لطفا با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید: 

۰۲۱-۶۵۳۱۸۰۲۵

۰۲۱-۶۵۳۱۸۰۲۶

۰۹۱۲-۳۵۵-۳۵۵-۴

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *